Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιουλίου 22, 2019, 03:53:09 μμ
Αρχική Βοήθεια Αναζήτηση Σύνδεση Εγγραφή
Νέα: Proticamp forum - Συζητήσεις για τις ορθόδοξες εκκλησιαστικές κατασκηνώσεις

+  Proticamp forum
|-+  Συζητήσεις
| |-+  Γενική κατασκηνωτική συζήτηση
| | |-+  proticamp.gr
« προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: [1] Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: proticamp.gr  (Αναγνώστηκε 20604 φορές)
Xiordanis
Αρχάριο μέλος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« στις: Αυγούστου 08, 2010, 08:29:16 πμ »

Θα έπρεπε να γίνει κάπως γνωστοποίηση αυτού του site στους κατασκηνωτές. Εγώ πρώτη φορά το βρήκα τυχαία και η έκφρασή μου ήταν ...    .

Για να γεμίσει αυτό το forum πρέπει τουλάχιστον την επόμενη χρονιά να το γνωστοποιήσετε στους άλλους κατασκηνωτές.

Καταγράφηκε
Proticamp Webmaster
Διαχειριστής
Αρχάριο μέλος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 30, 2010, 06:41:44 μμ »

Αγαπητέ φίλε χαίρομαι που σου άρεσε το site! Δεν έχουν γραφεί αρκετά μηνύματα στο forum, ώστε να υπάρχει έναυσμα για συμμετοχή, μια και ό,τι νέο έχω το γράφω κυρίως στο blog. Το "την επόμενη χρονιά" δεν το κατάλαβα: η διαδικτυακή Κατασκήνωση λειτουργεί όλη τη χρονιά! Όποιος θυμάται κάτι το γράφει ελεύθερα οποιαδήποτε στιγμή. Η σελίδα μας δεν έχει άμεση σχέση με την Κατασκήνωση της Πρώτης όπως είναι σήμερα, ούτε είναι επίσημη ιστοσελίδα της Κατασκήνωσης, αλλά είναι κυρίως αναμνηστική. Βεβαίως αν κάποιος έχει νέα ή θέλει να αναφερθεί στη σημερινή μορφή της Κατασκήνωσης, μπορεί να το κάνει (ευχής έργον θα ήταν), γι' αυτό και υπάρχει και ολόκληρη ενότητα για το σκοπό αυτό (Η κατασκήνωση της Πρώτης σήμερα), απλώς εγώ δεν τυχαίνει να έχω ενημέρωση. Ό,τι μαθαίνω όμως θα το γράφω. Κι επειδή μόλις... σήμερα γύρισα από... Φλώρινα (!), όπου βρέθηκα μετά από 10 χρόνια, ανάμενε αναλυτικά νέα για την κοίμηση του π. Αυγουστίνου και την Κατασκήνωση της Πρώτης, τα οποία σκέφτομαι να γράψω σε μηνύματα στο forum, για να μπορούν να σχολιαστούν.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] Πάνω Εκτύπωση 
« προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε:  

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης